Weekend w SPA

Zabiegi dla urody

Od niedawna wśród Polaków zapanowała moda na wyjazdy na weekend do hoteli, które w swojej ofercie mają również Spa i zabiegi kosmetyczne na odchudzanie. Już nie tylko kobiety odpoczywają w taki sposób, ponieważ najczęściej wybierają się na takie weekendy pary, które pragną w ten sposób odpocząć od zgiełku miasta i zapomnieć o problemach w pracy i dnia codziennego. Najczęściej takie hotele i pensjonaty ze Spa ulokowane są jednocześnie w przepięknych miejscach, które pozwalają na to, żeby do woli cieszyć się z cudownych krajobrazów i uroków. Bardzo często są to miejsca w wysokich górach, lub nad morzem. Niektórzy oczywiście decydują się na dłuższe wczasy w takich miejscach, innym zaś dna regenerację wystarcza raptem przedłużony weekend. Osoby, które robią to często i chętnie korzystają z różnego rodzaju zabiegów, bardzo sobie chwalą taką formę wypoczynku i uważają, że do pracy faktycznie wracają bardzo wypoczęte i bez stresu. Warto jest rozglądać się za ofertami pobytu w takich miejscach dużo wcześniej, ponieważ bardzo często oferują one promocyjne ceny i rabaty, jeżeli zabiegi wykupi się dużo wcześniej. Można także wykupić gotową formę wyjazdu, z opłaconymi posiłkami dla obojga partnerów.

spaNa miejscu, profesjonalna kosmetyczka chętnie doradza konkretne zabiegi zarówno paniom, jak i panom. Kobiety najczęściej decydują się na masaże relaksujące, manicure, pedicure, zabiegi takie jak depilacja ciepłym woskiem, mezoterapia, czy też peelingi kawitacyjne i zabiegi wyszczuplające i pielęgnujące na ciało. Najważniejsze, żeby zabieg był przyjemny i przynosił efekty. Niektóre panie w taki sposób wspomagają również swoje odchudzanie, wykupując przede wszystkim zabiegi silnie wyszczuplające i ujędrniające. Po całej weekendowej serii zabiegów można bowiem liczyć na ciekawe efekty i przede wszystkim, na efekty widoczne gołym okiem. Poza samym Spa, w takim miejscu najczęściej można korzystać również z basenu, siłowni, czy też wypożyczalni rowerów. Jest to więc doskonała okazja do tego, żeby poruszać się, nawet na świeżym powietrzu. Ważne aby kosmetyczka w SPA miała odpowiednie szkolenia.

SPA także na cerę

Cena takiego wyjazdu we dwoje, zależy przede wszystkim od tego, jak prestiżowy ośrodek wybierzemy. W tych z górnej półki należy liczyć się z możliwością kosztów wynoszących nawet kilka tysięcy złotych. Warto jednak zwrócić uwagę, że ośrodki o wiele tańsze, wcale nie mają gorszej oferty zabiegów, ani też nie pracują na dużo gorszych kosmetykach. Często płaci się bowiem za samą markę lub firmujące je nazwisko znanej osoby. Warto pomyśleć o wykupieniu odpowiedniego weekendowego pakietu. Wtedy ceny zarówno noclegu, jak i wyżywienia oraz samych zabiegów kosmetycznych, będą dużo niższe. Najlepiej jest oczywiście kupować noclegi dużo wcześniej kiedy są one znacznie tańsze, lub decydować się na wyjazd poza sezonem. Wtedy możemy zaoszczędzić nawet blisko połowę kwoty. Jest to doskonała forma wypoczynku i regeneracji dla obojga partnerów. Można w taki sposób spędzić również wspólnie jakąś ważną rocznicę lub uroczystość. Spędza się bowiem wiele czasu jedynie we dwoje, bez innych osób i bez rozpraszania przez problemy świata zewnętrznego.